Projeler

Kocaçay Deltası Sucul Biyoçeşitliliğinin Araştırılması, HÜ Bilimsel Araştırmalar Birimi, 2016.

Susurluk Havzası Lagünleri'nde Sucul Biyolojik Çeşitliliğin Araştırılması, HÜ Bilimsel Araştırmalar Birimi, 2016. 

Pamucak Turizm Merkezi Ekosistem Analiz Raporu, Ocak 2012.

Soğuksu Milli Parkı (Kızılcahamam-ANKARA) orta ve büyük boyutlu memeli türlerinin tespiti, HÜ Bilimsel Araştırmalar Birimi,2011.

Nallıhan kuş cennetinde üreyen balıkçılların biyo-ekolojisi üzerine araştırmalar, HÜ Bilimsel Araştırmalar Birimi, 2011.

Zoological Society of London (England) ile ortak araştırma protokolü çerçevesinde “Memorandum of understanding for the project: Conservation of the endemic and globally threatened freshwater fishes of Turkey 2010.

Nallıhan (Ankara) yaban hayatı geliştirme sahası ve civarındaki Kızıl Şahinlerin habitat kullanımlarının ve üreme başarılarının incelenmesi, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, 2010.

Boz Ayının (Ursus arctos) Batı Karadeniz Ormanlarındaki beslenme alışkanlığı ve bunun tohum dispersali ve çimlenmesi üzerine etkisi, TÜBİTAK, 2010.

Burdur Gölünün Ornitolojik önemi, kuş hareketliliği ve uçuş güvenliği açısından değerlendirilmesi projesi, Milli Savunma Bakanlığı, 2009.

Farklı vejetasyon yapılarında Kızıl Tilki besin tercihlerinin ve beslenme davranışlarının incelenmesi, HÜ Bilimsel Araştırmalar Birimi, 2009.

Kınalı Keklik ve Sülün popülasyonlarının doğal ortamlarına yeniden yerleştirilmesi projesi, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, 2009.

Beyşehir-Akşehir Brş-Ilgın TM ve Ilgın TEM trafo merkezi hattı güzergahının flora ve faunasının tespiti çalışması. TEİAŞ Çevre Emlak ve Kamulaştırma Dairesi 2009.

Nallıhan Kuş Cenneti, Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı, Çamkoru Göleti çevresindeki büyük memeli faunasının fotokapan kullanılarak ortaya konması, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, 2009.

Batı Karadeniz Bölgesi Büyük Memeli türleri üzerinde araştırmalar, Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, 2009.

Hacettepe Üniversitesi Biyolojik Çeşitlilik Araştırma ve Uygulama Merkezi (HUBİOM)
06800 Beytepe Ankara